| jethebest a întrebat:

Merita acest laptop banii?

http://www.emag.ro/......ENX4KBBBM/

dAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Este slab ca masina.are procesor de generatia a 2a si toate sint slabute.de pret nu stiu nu ma pricep la preturi. apropoo ce inseamna chestia aia la sistemul de operare free DOS? cei aia free si cei aia dos? adica cum laptop fara sistem de operare sau cum? adica nu are instalat pe el windows? scuze dar nu sint in Romania si eram curios. unde sint eu orice calc indiferent de unde este sau de care este vine cu windows instalat.nu exista altfel.acum am vazut, plus am mai auzit pe altii vorbind ca siau instalat windos si bla bla.nu stiam de ce vorbesc asa si acum a vazut aici la descrierea acestui laptop. apreciez daca imi poti spune.

| jethebest explică (pentru vrelian):

Nici eu nu stiu.Dar banuiesc ca trebuie sa instalezi windows.happy

| Bristena a răspuns:

Buna!
Parerea mea este ca acel laptop chiar isi merita banii. Avand in vedere firma, este si de calitate ( crede-ma, rezista mult, am si eu acasa).
Sper ca te-am ajutat!

| jethebest explică (pentru Bristena):

Toto acest laptop saau doar marca Asus?

| Bristena a răspuns (pentru jethebest):

Ma refeream la marca Asus happy

| flyer90 a răspuns:

E foarte bun daca vrei ceva portabil ( e mai mic, mai usor si ar trebui sa te tina si bateria ).
Daca il vrei pentru jocuri totusi ia-ti altceva pentru ca placa video e destul de slaba

| Lionis a răspuns:

Pretul acesta e foearte bun, Core i5 si nVidia Gt 610, alaturi de 4G Ram, pe asta merg multe din jocuri la detalii medium-high, iar ASUS nu e firma rea, se afla printre cele mai bune, si wireless-ul lui este foarte bun, si bateria de tip Li-on cu 8 celule tine mult (5-6 in full load).