| anonim_4396 a întrebat:

Merita instalat Office pe Windows 8? Sau este de ajuns Skydrive?

Răspuns Câştigător
| LoveMusic14 a răspuns:

Sa stii ca si eu am fost in exact aceiasi situatie si iti spun simcer ca merita sa iti instalezi windows 8. Ai incredere ca chiar merita. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru LoveMusic14):

Dar despre Office ce crezi? (Power Point, Word etc)

3 răspunsuri:
| SClaudia a răspuns:

Buna! Si eu am Widows 8 si merita sa instalezi Office, mie mi se pare mai bun decat Skydrive. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy

| anonim_4396 explică (pentru SClaudia):

Mersi mult! Raspunsul tau este mult mai bun decat celalalt, dar nu prea inteleg ce este aceea "funda".