| KentuckyF a întrebat:

Merita Iphone 3G? Spuneti-mi si de ce.

4 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Nu merita niciun iPhone.
Mai bine de banii aia-ti iei un Motorola Defy care-i mai bun decat toate iphone-urile la un loc...
bine, am exagerat cu "toate iPhone-urile la un loc", dar personal nu mi-as da Defy-ul nici macar pe-un iPhone 4, si mai am prieteni cu Defy, care zic acelasi lucru.
Android rulez!

| KentuckyF explică (pentru ΔH):

Ba da mare dreptate ai cu defy.Acum am un defy din septembrie si sunt cel mai fericit om de pe pamant.E foarte personalizabil, calitatea camerei video, foto f buna si ca voce cand sun se aude super bine.Cea mai buna alegere.Am Rom gingerbread 2.3.4 f misto.Plus ca cu 2.3.4 filmez si hd si widescreen.

| ΔH a răspuns (pentru KentuckyF):

Felicitari pentru alegere si pentru faptul ca ai scapat de virusul iPhone.
Daca vrei sa renunti la filmatul Wide sau HD, poti incerca MIUI http://miuiandroid.com

Se misca foarte bine, si sper ca in curand se faca MIUI cu ICS si pentru Defy. (Pentru unele terminale deja au pus ICS)

| KentuckyF explică (pentru ΔH):

Nu ma mai uit la iphone niciodata.Am scapat de virus.M-au molipsit colegiilaughingdar acum chiar ca nu mai au nimic de spus.La Apple platesti firma.E adevarat,Apple a inventat majoritatea lucrurilor pe care le vedem pe telefon, dar la preturile alea, nu e niciun telefon.Chiar si Galaxy Nexus este mai ieftin si e mult mai bun decat orice iPhone.De Motorola defy sunt sigur caintrece iphone,are ecran mai mare,e rezistent la apa,praf, nisip si socuri, i-am luat carcasa pe spate si acum ma simt super cu el.Nu vreau sa renunt la rom-ul asta deocamdata, pana apare ICS stable.Multumesc si bafta in continuare.