| Emma00mihai a întrebat:

Merita sa imi iau un Samsung Galaxy S3 MINI sau un iphone 3Gs poate iphone 4? Ce credeti? va rog dati-mi si un motiv

Răspuns Câştigător
| sNoWbloW a răspuns:

La iphone cam toate aplicatiile se platesc...eu as merge pe Samsung deoarece majoritatea aplicatiilor le gasesti gratuit!

4 răspunsuri:
| AndrusKanu a răspuns:

Mergi pe iPhone 4!

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Iati ba naiba un iPhone 4s.Il gasesti ieftin si este foarte bun big grin Il recomand cu caldura

| Mariaaa14 a răspuns:

Eu zic sa iti iei S3 Mini, eu am Samsung Galaxy S3 si e super bun big grin.

| Adryolet a răspuns:

S3 Mini! 3gs ar fi ceva dar... iphone 4 daca l-ai scapat s-a dus!