| CrackFloyd a întrebat:

Merita sa-mi vand laptopul meu curent (HP, 8 GB RAM, 2.4 GHZ AMD Quad-Core, Ati Mobility Radeon hd 5000 512 >>>>MB)--------
Pentru acest laptop: http://www.amazon.com/gp/product/B00CU9GLX4/ref=s9_simh_ bw_p147_d0_i1? pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-7&pf_r d_r=1PC9RKBYGR450VTH5GWB&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1714552122& pf_rd_i=2956501011

Daca aveti ceva mai bun si mai ieftin va rog sa spuneti. Dau Funda :)

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da merită investiția.E un middle-end decent. oricum nu recomand gamming-ul pe așa ceva.Succes

| Anton_Seby_1992 a răspuns:

Sincer merita sa il vinzi, dar daca vrei gaming i-ati un pc adevarat, eu nu imi bun baza in asa ceva, da este mai bun are i7, hhd de 750 gb si resul, dar cu cat ai vrea sa il vinzi? si daca vrei laptopuri bune la un pret bun iti recomand site-ul asta: cel.ro sau altex.ro, multa bafta!