| BobicaFarDeFrica a întrebat:

Merita sa vând tastatura mea actuala Razer Blackwidow 2014 non ultimate pe care o am de vreo 3-4 ani cu 200 de lei și să îmi cumpăr un steelseries apex 5?

2 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Apex 5 a fost 540 lei (cel mai mic preț), acum este 564 de lei pe PCGarage. Față de BlackWidow 2014 are un wrist pad mai mare, ceea ce e un lucru foarte bun.

Dacă tastatura actuală arată bine și a fost îngrijită sigur o poți vinde cu 200 lei, este încă o tastatură excelentă.
Asta ar însemna că mai dai 364 de lei în plus pe o tastatură, poți cu suma respectivă să faci upgrade la altceva, ceva ce te-ar ajuta mai mult în sesiunile de gaming.

| BobicaFarDeFrica explică (pentru SilviaDulcik):

Nu prea mai am nevoie de nimic. Am un PC destul de bun și nu mai am ce upgrade sa fac. M am gândit să iau un hyperx alloy fps rgb cu switch uri kailh silver speed mecanica până la urmă.