| Pumba a întrebat:

Mi-a disparut o partitie de pe laptop. Azi cand l-am deschis lipsea. Am incercat sa o recuperez cu Mini Tool Partition dar nu am reusit(motivul probabil pentru care nu am reusit este faptul ca nu stiu exact cum se foloseste programullaughing). Stie cineva cum as putea recupera partitia? Dau Fundita si Vot!happyMultumeschappy

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Clic dreapta my computer\management\storage\disck management\se afiseaza toate partitiile\clic dreapta pe partitia respectiva\modificare litera si cai unitate\ii atribui o litera.

5 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Id furios4you si te ajut

| Pumba explică:

Windows XP

| Pumba explică:

@Ayan Am facut ce mi-ai zis si partitia care lipseste apare ca Free Space fara nume.Ce pot sa mai fac?

| massanaconda a răspuns:

Http://www.fileshare.ro/27824782441.3 foloseste acest program...am reusit sa recupere date care erau sterse de pe partitii formatate :). Ar trebui sa mearga.

| katalin26 a răspuns:

Ce windows ai?