| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Am un calculator unde s-a instalat word, powerpoint, excel "fara sa stiu" adica ma uit pe calculator si am vazut ca aplicatiile sunt instalate de 2 luni. Cand le deschid se deschide ca intr-o interfață de office 365 si sus cand deschid imi apare un link "https://www.office.com" "Word". Sa inteleg ca aplicatiile astea office online s-au pus in calculator? Daca da cum? Ca as dori sa fac asa si in alt calculator. Multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Sunt gratuite si vin odata cu actualizarile windows dar nu le poti folosi suta la suta din cate stiu... Cum le pui si pe un alt pc? simplu: instalezi widows 10 ultima vresiune care este: 20H2! Apoi te loghezi la aplicatiile windows cu un cont Microsoft in caz ca nu va functiona deloc!