| vladinhoVLADUTZ a întrebat:

Mi. a trimis mama 5 euro pe orange la ora 9 jumate si ea a primit mesaj de confirmare iar eu nu si nici cei 5 euro nu i.am primit. Oare de ce?

4 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Simplu ai gresit numarul.

| VladimirPutin a răspuns:

Cateodată intarzie sau mama ta a gresit numarul la care a transferat

| price a răspuns:

Posibil sa fi gresit numarul... daca poti uita-te la mesajul de confirmare sau sa se uite mama ta si va vedea pe ce nr a trimis daca a trimis bine suna la ei

| youmail a răspuns:

Esti sigur ca mama ta a dat numarul corect?
In cazul acesta poti suna la relatii cu clientii!
Atentie sa nu ii fi primit si sa ti-i fi mancat vreo extraoptiune fix de 5 euro.