| coolalexa10 a întrebat:

Mi-am achizitionat de curand o tableta Samsung Galaxy Tab 3. Merge bine, nu zic ca nu, dar acum cand o pun la incarcat, nu se incarca! Am incercat cu mai multe acumulatoare... ajutor!

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Salut, e posibil ca aceasta problema sa te loveasca iar. Daca se intl asa, du-te cu ea la garantie sau intr-un service, e posibil sa fie de la mufa din tableta, cea in care intra incarcatorul

3 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Eu totuşi cred că e problema acumulatorului.Mai încearcă totuşi happy

| coolalexa10 explică (pentru FineBroAndy):

Nu era problema acumulatorului....am inchis si redeschis tableta si am incercat la mai multe prize...in final a mers!

| FineBroAndy a răspuns (pentru coolalexa10):

Măcar s-a rezolvat big grin