| gabriela95 a întrebat:

Mi-am bagat net pe telefon dar imi merge decat yahoo messenger pe elstraight face
de ce nu pot accesa alte site-uri?
si ce ar trebui sa fac?
vreau sa mentionez ca am internet nelimitathappy ar trebui sa mearga toate site-urile si am facut si setarile telefonului.am samsung S5230 cand accesez alta pagina apare eroare"DND fails"
dau fundahappy!

2 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Banuiesc ca deja ai activat serviciul de date pentru mobil. Trebuie sa faci setarile pentru internet. Suna la relatii cu clientii si ti le vor trimite automat pe telefon, sau le vei primi pe mail.

| Athiu23 a răspuns:

Dc nu incerci sa funi la serviciu clienti