| LoVePiNk1998 a întrebat:

Mi-am creat o optiune prepay, cu net. Mi-am pus 150 MB pe telefon, am platit cat a trebuit, si am mai ramas in telefon cu 0, 95 euro. Peste cateva zile am ramas fara internet, Si fara bani. De ce? Eu banuiesc ca mi-a luat banii pe net si nu mi se pare corect. Poate nu am citit eu corect optiunea, dar am verificat, si nu am gasit nimic ce nu am observat in seara cand mi-am bagat optiunea.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne scrii aici http://www.orange.ro/help/home si sa ne oferi numarul tau de telefon. Vom verifica situatia si vom reveni cu un raspuns.

O zi buna,
Orange Helpers

| Crissxxx a răspuns:

Suna la 444, ar fi cel mai bine sa vorbesti cu o persoana de la Orange, succes happy ei stiu cel mai bine ce ai facut sau ce nu

| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Asa am activat eu internetul gratuit pentru o saptaman tot de la Orange, si in 2 ore am ramas cu 40 Mb dar cel mai "grav", fara credit!straight face... s-au facut hoti! cred ca sunt aplicatiile astea android sau poate Samsung apps, Nokia apps, zic ca sunt free dar, nu sunt chiar free.