| manuelstone a întrebat:

Mi-am cumparat de craciun o tableta cu android 4.0.Dar cand am descis-o nu avea jocuri.Stiti un site sigur fara virusi de unde pot sa-mi trag jocuri gratis.Apropo tableta nu are internet. Funda

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Pai, o investitie buna ar fi sa iti cumperi un router wireless, si asa poti sa te conectezi la internet prin wi-fi de pe tableta si de pe mai multe dispozitive din casa, telefon laptop/calculator etc... un site bun ar fi http://android.mob.org/p23-android-22/ dar nici de asta nu sunt chiar sigur sigur, eu am ceva aplicatii de pe site si nu am patit nimic :)

| XYZsnick a răspuns:

Https://play.google.com/
iti faci cont si gasesti toate jocurile posibliele de pe android

| manuelstone explică (pentru XYZsnick):

Dar spune ca nu am nici un dispozitiv desi eu am

| manuelstone explică (pentru XYZsnick):

Spune ca nu am nici un dispozitiv dar eu am