| TitoJacksana a întrebat:

Site-ul Revdl de jocuri Android are virusi? Am auzit de la cineva ca are virusi si nu sunt sigur!

4 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Daca stii sa descarci si nu dai pe vreo reclama va fi totul ok

| VendettaGuy a răspuns:

Virus pe Android? Iti spun eu ca virusi pe Android sunt foarte foarte putini. Nu se pot compara cu Windows. Android are o securitate destul de buna. Si poti sa dezinstalezi un virus super simplu.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru VendettaGuy):

Nu comenta daca nu te pricepi ok, se vede ca nu ai cunostinte..pe Android si pe Windows sunt disponibili cei mai multi virusi si unii (in special si daca ai telefon mai vechi) sunt imosibili de sters fara o resoftare

| Abdusk a răspuns:

Nu, nu are. Daca vrei confirmare poti accesa https://www.virustotal.com/......528658304/ sa vezi ca nici un antivirus nu a detectat un virus pe acel site. Bafta!