| untitled a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un NOKIA X3 (nou), mi s-a terminat bateria si de vreo 2 ore mi-e la incarcat si nu stiu cat sa-l tin la incarcat m-am uitat pe instr. si nu scrie ca ar trebui sa-l tin parca cum era 14 ore de 3 ori pana se formateaza bateria.Pe telefon scrie ca bateria e incarcata acum si ca sa-l scot sa nu consum energia asa scrie nu stiu ce sa fac.astept opinii.ms.ant.

1 răspuns:
| JustMe_8650 a răspuns:

12 ore de 3 ori ca sa se formeze bateria. da nu umbla la el cat este in priza la incarcat