| Mara6392 a întrebat:

Mi-am cumpărat o tabletă care vine și cu pix cu care poți scrie pe ea. Capătul pixului trebuie să îl schimb din când în când sau nu? Întreb că am văzut că la pixurile de la Apple trebuie schimbate vârfurile și nu știu dacă e la fel și la a mea

Asta e tableta https://www.emag.ro/......D83QYRMBM/

1 răspuns:
| literallythesamebruh a răspuns:

Da, trebuie, deoarece cu timpul nu va mai funcționa ca la început. Totuși, ar trebui să primești și capete de schimb la el, deci nu ai de ce să îți faci griji. "Din când în când" e mai degrabă din an în an, sau pur și simplu când crezi tu că nu mai merge ca la început, dar în mare parte după un an.