| bogdisuperstar a întrebat:

Mi-am cumparat recent tableta Allview Alldro Speed 2 HD si de cand am instalat aplicatii, la temple run de exemplu sau la alte jocuri in care trebuie sa lasi tableta/telefonul intr-o parte, imi recunoaste tableta ca fiind lasata pe o parte si nu pot sa ma joc nimic pe ea decat subwaysurfers sad Cine stie cum se rezolva?

2 răspunsuri:
| GaNeA001 a răspuns:

Asa am si eu problema la tel., nu cred ca se poate altceva in afara sa joci jocuri care nu necesita lasarea tel./tabletei intr-o parte.
Scuze ca nu te-am ajutat sad

| bogdisuperstar explică (pentru GaNeA001):

Multumesc oricum, dar am rezolvat, tableta mea are un switch on/off pentru a face tableta sa stea nemiscata pentru poze jocuri si altele
In schimb telefonul tau are un senzor stricat ca am avut si eu un telefon asa si a trebuit sa ii schimb un senzor nu costa mai mult de 20 de lei