| DeyvDavid a întrebat:

Mi-am cumparat telefonul Samsung GT-S5260 asazisul Star 2. Vreau sa stiu cum pornesc Wifi-ul pentru. a putea downloada aplicatii si jocuri?(n-am mai avut telefon cu Wifi.)

4 răspunsuri:
| radanpetrica a răspuns:

Incearca la setari, conexiuni, wifi.si seteaza modul on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la setari. si ai grija sa fi conectat la o retea wireless ca majoritatea sunt parolate, nu-s free

| DeyvDavid explică (pentru anonim_4396):

Dar cum ma conectez la o retea fara parola ca nu am gasit nici una straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeyvDavid):

Eu de ex am Nokia e51 si dau scan wlan simi gaseste retele wilreless. alea cu iconita cu lacat iar cele neparolate fara lacat