| nightelegance a întrebat:

Mi-am cumparat un lg optimus sol care are gorilla glass are rost sa i pun folie protectoare? se zgarie in buzunar sa zicem la blugi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu sau fara folia protectoare nu se zgarie dar sa nu-l bagi in acelasi buzunar cu chei sau alte obiecte metalice.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| IrinaIvashkov a răspuns:

Eu zic că chiar dacă are fel și fel de aplicații pentru protejarea ecranului, care de care mai bune, tot e cea mai bună folia protectoarewinking. Nu se știe când ai nevoie de ea.

| rares011098 a răspuns:

Ba fratilor voi inseamna ca nu ati auzit de gorila glass.Pai poti sa faci si cu cutitul pe ecran ca nu pateste nimic decat diplayul poate sa se sparga daca apesi prea tare :))) da de zgarriat no way :D. Uite dovada aici
http://www.youtube.com/watch?v=JhC7TLaflWk.Sper ca merit funda sau macar un multumesc ca cei de aici te-au indus in eroare totala.

| Steffanie a răspuns:

Sincer eu nu cred ca se zgarie si eu am LG si mi-am luat folia jos din prima zi. si eu il am din august si nu imi este zgariat.happy. Depinde daca iti este sensibil.oh go on. Iti recomand sa nu dau folia jos pentru anumite riscuri.
Sper sa-mi dai funda!

| cocolina234 a răspuns:

Poti sa ii pui si folie sau ii cumperi o husa

| chriserick a răspuns:

Incearca pe heymag.ro eu de acolo mi-am luat e cea mai ieftina si se lipeste ok

| Cristi_Cristian_1997 a răspuns:

Deoarece are gorrila glass nu ar tyrebui sa se zgarie http://en.wikipedia.org/wiki/Gorilla_Glass dar ca o masura de precautie te sfatuiesc sa iti tii si folia!(nu strica)