| hardwell a întrebat:

De curand, mi-am cumparat un smartphone HTC din seria One si o husa de la Momax. In interiorul cutiei husei mai era si o folie protectoare, tot de la Momax, pe care scria ca e cadou. Intrebarea este urmatoarea: care ar fi diferenta daca i-as pune husa? Stiu ca smartphone-ul deja are Gorilla Corning Glass, care ii asigura o protectie in plus. Ce beneficii mi-ar putea aduce utilizarea foliei de protectie?

Răspuns Câştigător
| AndreeaAndre29 a răspuns:

Folia protectoare ajuta sa nu se zgarie ecranul! Dar daca tu ai grija de el si nu îi zgarii ecranul poti sa nu ii pui folia protectoare! Sper ca te-am ajutat!