| Julienk a întrebat:

Mi-am cumparat un nokia 6700 dual sim replica. am pus o cartela orange si un slot de sim e liber. pe dispay imi arata Orange si dedesub SIM2 insert sau daca ii dau sa foloseasca numai un sim imi arata SIM2 closed. si vreau sa dispara scrisul cu SIM2 closed. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Kyzz a răspuns:

Nu se poate...doar daca bagi o a doua cartela in telefonwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cumparat asa ceva de la www.alogsm.ro si inca il mai folosesc, daca e la fel ca al meu nu ai cum sa i dai sa dispara sim2 closed