| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un router numit Serioux SRX-WR300A2.

In manual scrie asa: "Accesati, asigurandu-va ca in computer este instalata o placa wireless. Daca este afisata o pictograma precum cea din imaginea de mai jos, adica, placa wireless a fost deja instalata in computer."

Nu imi apare "Local Area Connections 4 Connected", deci placa wireless nu e instalata. Ce e "placa wireless", si cum o pot instala?

1 răspuns:
| Meitnerium a răspuns:

La al doilea alineat trebuia sa apara asta:
In manual scrie asa: "Accesati "Network Connections", asigurandu-va ca in computer este instalata o placa wireless. Daca este afisata o pictograma precum cea din imaginea de mai jos, adica "Local Area Connection 4 Connected", placa wireless a fost deja instalata in computer."
Dar nu stiu de ce nu scrie asa.