| Ray_Alex_1995 a întrebat:

am si eu cateva intrebari.Ieri mi-am reinstalat win si am router si problema este ca mai multa lume imi zice ca imi trebuie cv cd de la placa de retea si chestii. tin sa mentionez ca nu am avut asa ceva cand am cumparat pc-ul, si un var de-al meu a instalat win 7 si i-a aparut local area connection, eu cand l-am reinstalat imi apare un x rosu la iconita de la connect si chiar nu stiu ce sa fac. routerul a mers pe celalalt win si cand bag cd de instalare de la router imi zice sa fac ip manual si imi cere sa intru in local area connection si nu stiu cum sa fac un ajutor va rog sad

1 răspuns:
| GabrielPetre a răspuns:

Si mie imi aparea cu X la conection dar iti merge net-ul? Caci mie imi mergea si as vrea sa stiu ca sa te pot ajuta