| MyhaySoryn a întrebat:

Mi-am cumparat un stick de 4Gb si cand incerc sa intru in el imi cere sa il formatez, am incercat sa-l formatez dar nu se poate din din calculator nici cu alt program.Cand intru la proprietati imi apare 0 bytes.Primul care imi rezolva problema primeste FUNDA

3 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Posibil să fie ars, ce eroare îţi spune când îl formatezi? caută pe net eroarea şi dacă nu poţi rezolva du-te la un service că e posibil să fie ars.

| MyhaySoryn explică (pentru Evolution):

Nu are cum sa fie ars pentru ca se aprinde beculetul

| Evolution a răspuns (pentru MyhaySoryn):

Ce legatura are beculetul? inseamna ca face contact dar poate sa fie ars, du-te la un service pentru pc-uri daca nu ii dai de cap.