| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un stick USB de 8GB 2.0 din depozit. L-am pus in calculator ca sa fac un stick bootabil cu windows, dar nu am reusit iar acum nu-l mai pot formata deloc.
chestia este ca cu acelasi program am facut un alt stick USB si a mers.
care este problema?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand vrei sa-l formatezi ce-ti apare? In Windows Explorer sub partitii il vede Windows-ul?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| anonim_4396 explică (pentru neluL):

Da il citeste windows-ul, in vede.

| neluL a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vrei sa-l formatezi ce-ti apare? Cum ii dai format?

| CinevaNou a răspuns:

Era nou? daca nu atunci n-ai de ce sa te miri.