| NiuSha a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon mobil samsung 3530, și cind contectez usb. mi se incepe a incarca telefonul și nu mi-l arata la computator. Ce sa fac ca sa-mi arate telefonul?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Asta e problema cu toate Samsung-urile :) Trebuie doar sa instalezi Samsung Kies. Dupa ce faci asta o sa-ti "apara" telefonul in acel program si iti poti pune muzica si poze.
http://www.samsungapps.com/about/onPc.as
De aici il poti downloada.
Sper ca te-am ajutat :)

3 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ati spun eu trebuie sa cauti pe net programul pnt tl tau adica Samsung 3530 dupa aia al descarci si al instalezi si dupa aia poti sa pui ce vrei pe tl

| franta a răspuns:

Cind il pui la cablu se stinge?

| denisalin9 a răspuns:

Mersi si eu am avut problema asta