| RawGrey a întrebat:

Am un telefon Android 2.3.6 Samsung Galaxy Note. Bun, cand il contectez la calculator prin USB telefonul se incarca de la calculator. Unde as putea dezactiva aceasta functie sa nu se mai incarce? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| aTkz0r a răspuns:

Eu am HTC Desire, dar eu dacă trag de bara cu notificări am 4 opțiuni de ales:Să umplu pe card să-l încarc și încă 2... Așa e și al galaxy mini, 5.

2 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Nu ai cum sa dezactivezi optiunea aia... e ca si cum ai vrea sa nu-ti mai incarci telefonul din incarcator...

| VladPetcu a răspuns:

Nu merge dezactivat, este optiune prestabilita, ca la orice telefon, cand bagi USB se incarca.winking