| allepurple a întrebat:

Mi-am curatat calculatorul si l-am defragmentat unde a fost cazul, iar acum merge ceva mai bine, atat el cat si netul. Asta pana cand intru pe vreun video, si atunci se blocheaza tot si trebuie sa inchid programul cu task manager.
De la ce se intampla asta? (nu cred ca e de la conexiunea la net)

2 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

De unde am putea deduce ca defragmentarea dauneaza grav ...sistemului. Daca stii ca inainte de asta totul era ok, fa o restaurare de sistem.Cred ca stii cum se procedeaza!

| Devian a răspuns:

1. Incearca sa faci un update la driverele pentru placa video
2. Update la directx
3. Pentru redarea fisierelor video iti recomand VLC sau Gom Player