| AlexandraM776 a întrebat:

Am 2 intrebari intr-una. Prima: cand deschid task manager nu imi apare nici bara de meniu, nici numarul de procese din calculator si nu stiu cum sa setez sa fie normal. Si a doua: calculatorul mi se blocheaza din senin cand intru pe facebook sau pe alte site-uri. L-am curatat dar tot se mai blocheaza. Oare imi trebuie vreun antivirus? (am Windows XP)

4 răspunsuri:
| Daemoon a răspuns:

1. Dai dublu-click in afara chenarului in interiorul caruia sunt listate aplicatiile/procesele, ar trebui sa-si revina.
2. Intr-adevar ar fi indicat sa ai si un antivirus activ. Dar probabil e din cauza ca browserul e incarcat cu diverse date stocate pe o perioada mai mare de timp. Insista cu curatarea aia. :p

| AlexandraM776 explică (pentru Daemoon):

Multumesc pentru raspuns happy

| Daemoon a răspuns (pentru AlexandraM776):

Sa cresti mare!hee hee

| Adelin01 a răspuns:

Iti trebuie si antivirus dar poate e din cauza Windows-ului daca e bagati Windows 7 ca pe asta il am si eu si imi merge foarte bine. Funda te rog.