| Serioux97 a întrebat:

Mi-am curatat pc de praf... si acum nu mai porneste... imi scrie "disk boot failure, insert sistem disk and press enter

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Poate ai miscat ramii de la loc, sau cine stie ce piesa. incearca sa le apesi ca si cum le-ai pune la loc, si iti va merge

1 răspuns:
| matrix100 a răspuns:

Eroare care ti-o da este de la hard disk. Verifica alimentarea hard diskului si cupla de date. (cele 2 mufe care intra in hard disk) apoi incearca sa pornesti calculatorul