| Maryus72 a întrebat:

Mi-am curatat pc-ul de praf (inclusiv cooler-ul) iar acum cand l-am pus la loc scoate un zgomot infernal, l-am montat corect (se monteaza prin 2 cleme ). Stiti cumva cum rezolv?

Răspuns Câştigător
| MgdDroopy a răspuns:

Sa pui pasta neaparat. Si mai aranjează carcasa. Poate s-a prins aiurea

2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Ai pus pastă de răcire?

| Maryus72 explică (pentru MgdDroopy):

Nu, dar am observat ca sunetul poate fi de la elicea care nu stiu cum a ajuns sa se frece de carcasa de plastic de la cooler...

| MgdDroopy a răspuns (pentru Maryus72):

Sa pui pasta neaparat. Si mai aranjează carcasa. Poate s-a prins aiurea