| Mtfk_Be_1962 a întrebat:

Mi am deconectat mousepadul de la laptop din greseala si nu am un mouse la indemana... exista vreo combinatie de butoane ca sa il repornesc,?

2 răspunsuri:
| DannyR0 a răspuns:

Incearca sa te folosesti de taste sa ajungi in setari. Poti apasa tasta "windows", iar dupa aceea scrie mouse si iti va aparea mouse & touchpad settings. Dai enter si ti se va deschide o fereastra cu setarile mousului. Uitilizand sagetile navigheaza si tu prin setari si activeaza-l.

| HazelEyes77 a răspuns:

Incearca Fn+F11, depinde si ce model de laptop ai!