| AdrianWolf24 a întrebat:

Mi-am facut cont de Netflix Premium si pe televizorul meu Samsung Smart TV nu am subtitrari in romana, dar pe telefon de exemplu și pe laptop am subtitrări in romană Cum pot sa rezolv aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| GinoLANETTI a răspuns:

Din pacate nu se poate atata timp cat Samsung nu iti actualizeaza aplicatia de smart in care sa adauge subtitrari. Asa am patit si eu pe un Philips dar am primit o actualizare si s-a rezolvat.

| Silviu_Silviuu_1988 a răspuns (pentru GinoLANETTI):

Salut,ce actualizare ai primit pe Philips si cum ai primit. mersi

2 răspunsuri:
| bebelusitaiaticubomfaieru a răspuns:

Schimba televizoru