| Calinm22 a întrebat:

Mi-am făcut contract la Digi pentru internet și aș vrea să îl închid pentru că nu îl mai folosesc de mai bine de jumătate de an că nu mai merge routerul și plătesc degeaba, dar oare mă coasta in plus să închid internetul? Pentru că încă nu au trecut 2 ani de la contract și din cate am aflat contractele la Digi se fac pe minim 2 ani

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Schimbă routerul.

| sierra1 a răspuns:

"mă coasta in plus să închid internetul?"

dacă n-ai primit niște beneficii - pe care să ți le impute ulterior - nu o să te "coaste" in plus