| Alexa_3478 a întrebat:

Mi.am facut si eu cont pe Lockerz.com dar nu stiu ce trebuie sa fac. Ma poate ajuta cineva? Dau funda pentru cine ma lamureste si pe mine!:*

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

1. Lockerz.com e un MARE MARE FAKE
2. Acu se va gasi frun savant sa ma contrazica (ca o auzit el la frun var, unki, prieten, tovaras etc ca o luat nu stiu ce premiu)
3. Bun a luat ala' dar ce te face sa crezi ca vei lua si tu?
4. Tu le bagi aiurea destui de multi bani` prin cliclurile care tu le faci lor ( nu stiu cat ia fiecare clic ceva gen 0. 05$ or euro' )
5. Bun acu iti zici " daca alti pot castiga eu de ce nu? "
6. Simplu Se bat multi uni mai disperati ca alti` voi le bagati bani aiurea lor iar ei rad de voi! (nu prea am incredere in asemenea site'uri cu premi ) Nu stii vorba aia?
Dumnezeu iti da dar nu iti baga in buzunar`

Sfatu meu e sa te lasi de asemenea site'uri!

| Alexa_3478 explică:

Aaa?
si. ce. daca... site. ul il stiu si eu!