| Becky_Rebecca_1997 a întrebat:

Buna lume tocmai mi.am facut cont pe ask si nu prea stiu cum se foloseste ma poate ajuta si pe mn cineva? :3

1 răspuns:
| RoxyRoxana99 a răspuns:

Este simplu.
Undeva sus ai trei casute. Una cu o inimioara, alta cu un semnul intrebarii si alta cu o sageata. La caseta cu inimioara primesti aprecierile la raspunsurile tale, la cea cu semnul intrebarii primesti intrebari noi, iar la cea cu sageata primesti raspunsurile la intrebarile pe cale le pui tu altora. Nu este obligatoriu sa raspunzi la tot ceea ce primesti si de asemenea poti sterge intrebarile si raspunsurile tale daca nu-ti mai plac, printr-un "x" pe care-l gasesti undeva in dreapta intrebarii sau a raspunsului.
Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de ajutor contacteaza-ma. Pupici! :*
Funda?