| RaduIAndrei a întrebat:

Deci, mi-am facut un nou cont pe yahoo si marea mea problema este ca nu imi primesc mail-urile. Mai vreau sa imi fac pe vreun site cont si imi trimite link de confirmare sau mi s-a intamplat sa imi trimita mail-uri importante diferite persoane dar nu le primesc. As fi recunoscator daca m-ati ajuta. Messengerul functioneza perfect.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi pe ce tld l ai facut. poate e pe.ro si tu il folosesti pe cel pe.com

| motan444 a răspuns:

Am patit si eu si mi-am facut altul e de la ei cred

| RaduIAndrei explică (pentru motan444):

Am gasit greseala. Eu imi facusem pe UK si mi-am facut altul pe Romania si nu mai am treaba. Mi-am putut confirma tot. laughing