| zxzx a întrebat:

Mi-am facut un cont Pay Pal acum 10 minute si a fost totul ok doar ca imi zice ca am 0 euro, dar am aproximativ 200 euro pe card. Nu iti arata banii care ii ai deja, ci doar cei care ii primesti doar prin intermediul contului sau trebuie sa astept ceva?
Nu am mai avut pana acum cont si nu stiu care e treaba.
Multumesc!

1 răspuns:
| audi_8241 a răspuns:

Ti-ai facut cont pe pay pal dar asta nu inseamna ca cei de la pay pal stiu cati bani ai tu pe card. Acum, avand contul facut, poti transfera de pe cardul tau in acel cont, orice suma, suma cu ajutorul careia poti plati sau cumpara de pe site-urile care accepta plata prin pay pal.