| AnaAna8 a întrebat:

Mi-am instalat de ceva timp windows 10 doar ca unele aplicatii nu mai merg si incerc sa le reinstalez dar nu ma lasa. Aveam Gta San Andreas si acum nu mai merge si nici sa il instalez nu ma lasa. La fe si aplicatiile legate de office : Powerpoint, Excel si altele nu merge sa le instalez. Ce pot face?

7 răspunsuri:
| Crsiti92134 a răspuns:

Iti intra in ele si apoi iti iese sau iti da vreo eroare?

| AnaAna8 explică (pentru Crsiti92134):

Pe cele din office nu mă lasă să le utilizez gratuit îmi zice sa plătesc un preț pe luna pentru ele, iar la jocuri îmi da eroare și îmi zice sa le reinstalez chiar dacă reinstalez tot îmi da eroare.

| Crsiti92134 a răspuns (pentru AnaAna8):

La office descarcale din alta parte, iar la jocuri ce eroare iti da?

| AnaAna8 explică (pentru Crsiti92134):

Îmi zice ceva ( nu mai știu exact ) ca e o problema și try to install program adică reușesc sa instalez dar când intru din my computer nu îmi da voie sa deschid

| Crsiti92134 a răspuns (pentru AnaAna8):

Da-mi un SS cu eroare.

| AnaAna8 explică:

Îmi zice retry to install și încă ceva, nu mai știu exact

| AnaAna8 explică:

Nu pot face poza dar îmi zice așa : The code execution cannot proceed because EAX. DLL was not found. Reinstalling the program may fix this problem.