| ioliona a întrebat:

Mi-am instalat de curand WINDOWS 7 ULTIM... desi nu am instalat multe programe in partitia C deja imi arata ca e low space...
Cum pot rezolva problema? Hibernarea e oprita diskcleanup e facut...
Ce fac?

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Click dreapta pe my computer\proprietati\stanga sus protectie sistem\debifezi local C\ok si daca ai instalat peste alt sistem de operare iar in C ai Windows. old stergi folderul

| Danιel a răspuns:

Cat spatiu de stocare are partitia C, in total? Exista un folder 'Windows. old' in aceasta partitie?

| Bybanu a răspuns:

...cand ai instalat windowsu puteai face si tu niste partitii.mai cauta pe internet, este un program cu, care poti modifica partitiile

| Spoorky a răspuns:

Nu ma pricep.