| Bubble a întrebat:

Cine are timp sa-mi explice si mie pasii ca sa instalez sims3.Adica. eu il instalez dar cand intru imi apare inaintea selectarii unui oras : disc authorization failure : We are unable to verify that your disc is a valid copy of The sims 3. Please contact customer service.

Stiam ca trebuia sa instalez cu Deamon Tolls dar am uitat cum...
Help. PLZ. funditabig grin

Răspuns Câştigător
| liliana096 a răspuns:

Deci trebuie sa intri in daemon tools si sa deschizi imaginea. Apoi o sa iti dea sa il instalezi. O sa-ti ceara un cod in introduci daca ai crack daca nu il cauti pe internet sau ti-l dau eu. Dupa ce il instalezi iei crack-ul daca il ai si il copiezi in C sau unde l-ai instalat. O sa te intrebe daca vrei il inlocuiesti ii zici da.Cam atat. Sper sa te ajute daca nu liliana096 este id-ul meu.

2 răspunsuri:
| lavii a răspuns:

Hei de unde il aveti toti? sims 3 si eu vreaucrying