| Spanc a întrebat:

Mi-am instalat Windows-ul din nou si thinking acum cand vreau sa vad un filmulet in full screen pe net mi se face ecranul alb. Din ce cauza? Ce ar trebui sa mai instalez?

Răspuns Câştigător
| Duster_2794 a răspuns:

Este vorba de ADOBE Flash Player si/sau ADOBE Shockwave PLAYER! Le gasesti pe siteul ADOBE! Cauti pe google Adobe flash player si gasesti acolo! Mult noroc

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Pai ia-ti google chrome si o sati mearga

| prye a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player 10

| FPI a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player uite de aici:
http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html

| explorer a răspuns:

Asa se intampla cu calculatoarele slabe.Versiunile mai noi de flash cer resurse mari pe partea video.
Daca nu ai minim 128ram video nu-ti merge flashu full screan numai cu Enable Hardware acceleration debifat.

| srsdanitest a răspuns:

Incearca sa iti instalezi Adobe flash player