| Cortex a întrebat:

Mi-am luat casti cu microfon de cam o saptamana, 15 lei am dat pe el,a mers cateva zile dar acum nu mai merge, aud prin casti dar mic-ul nu merge verificand prins sound recorder.Care o fi problema? Nu l-am "zgaltait" deloc sa se strice,nu am umblat la setari pentru microfon doar la skype cand am vazut ca nu mai merge, puteti sa-mi dati o solutie sau iau altu' la urmatoru salar?

Răspuns Câştigător
| Morenna10 a răspuns:

Cred ca s-a rupt un fir.am patit s eu.nu iti mai lua din astea ieftine

| Cortex explică (pentru Morenna10):

Oklaughingla salar imi ieu casti calumea

| Morenna10 a răspuns (pentru Cortex):

Cauta-ti ceva de la Sony

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

15 lei ai dat, 15 lei ai primit.

| Cortex explică:

Alta data m-o tinut 3 ani de 15 lei da in fine