| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat de pe net, noul google chrome, si nu merge sa ascult muzica! de ce oare?

4 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Incearca firefox, are o gramada de suplimente.

| alecs871 a răspuns:

Si eu am google chrome, merge ceas, si nu am avut nicio problema in privinta asta. Se misca super bine smug in privinta cu internet explorer si mozzila (recomand tuturor)

| ♂ яαυℓ ♥ ♫ ‹з a răspuns:

Pentru google chrome ca sa asculti muzica pe youtube sau pe trilulilu ai nevoie de Adobe Flash 8.

An nou fericit!
Pa, Pa.

| ☼loli☼ a răspuns:

Eu am google chrome si il adooor... si imi merge totul bine. Incearca sa il dezinstalezi si pe urma sa il instalezi din nou happy