| Marin_Constantin_1905 a întrebat:

Mi-am luat in kit de la marvo cu mouse si tastatura si cand bag tastatura in usb la laptop se aprind luminile dar nu functioneaza. Am testat-o la un prieten si nici la el nu merge
Modelul tastaturi este KM408 Scorpion. Am luat-o de la altex
Solutii?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Arunci tastatura si-ti cumperi una second hand, de firma, cu 10-20 lei, care te va tine muuuuult...

... sau mergi cu bonul si-l schimbi inapoi la vanzator.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

S-ar putea sai trebuiasca vreun driver de instalare sau sa nai instalat driverul usd la laptop