| Mătea_Răzvan_1998 a întrebat:

Salut YOU! Ce părere aveți despre kit-ul de mouse si tastatura MARVO KM408. Tastatura este iluminată. Este buna pentru gaming? Gen incepator.La fel, mouse ul este iluminat.Multumesc.

3 răspunsuri:
| TheNexus a răspuns:

Este o tastatura cu membrana. Nimic prea special, acum ca are lumitie nu te ajuta cu nimic. Eu zic sa strangi bani sa-ti iei una mecanica ca nu sunt cu mult mai scumpe. Mouse-ul ok. Din nou nimic prea special. Are cam ce-ti trebuie. Nu pune prea mult accent pe luminite ca alea nu te ajuta la nimic, in afara sa vezi tastele noaptea, dar asta ineamna ca nu ti trebuie multe culori.

| Mătea_Răzvan_1998 explică (pentru TheNexus):

Da stiu.Dar ma refer pentru inceput.Gen pentru Gta sau farming simulator.Sau ce kit recomanzi pana in 150lei? Stiu ca are membrana, dar mi se pare frumusica.Mersi