| gabitzu99 a întrebat:

Mi-am luat Movie Maker pentru Windows7, Cand vreau sa incarc un video pentru al edita nu mi-l baga, adica nu mi-l citeste, video care am incercat sa-l bag este filmat cu movie maker, dar si daca filmez cu alte programe tot la fel....cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ce format este fisierul video pe care vrei sa-l incarci in Movie Maker? Nu orice clip video este suportat de soft, daca nu ai codecurile adecvate. De obicei, din cate cunosc, Movie Maker suporta.avi,. mpeg,.wmv.

| gabitzu99 explică (pentru dannyel86):

Este.avi... oare de la ce o fi? sad

3 răspunsuri:
| gabitzu99 explică:

Am reinstalat windows si acum merge, merci oricum.

| dannyel86 a răspuns (pentru gabitzu99):

Bine ca s-a rezolvat! happy