| mafaldaaa a întrebat:

Mi-am luat niste casti cu mufa jack + mic (pentru telefon). Problema e ca firele sunt egale. Cum as putea sa le ajustez a.i. sa pot pune una dupa gat?

Funda

1 răspuns:
| darksy36 a răspuns:

Eventual poti sa micsorezi lungimea unei casti, lasand-o pe cealalta mai lunga. Dar nu recomand. Cel mai bine ar fi sa dai la schimb castile astea cu cele pe care le vrei tu. Sau sa iti cumperi altele. Sau sa le pastrezi pe astea, ca nu au nimic laughing