| vargaemanuel09 a întrebat:

Mi-am luat o tableta Allview si atunci cand se inchide ecranul se opreste conexiunea cu reteaua wi-fi.Mi s-a spus ca se poate rezolva asta de la setari,dar nu am gasit nimic, deci intrebarea e unde pot gasi o setare care sa nu mai inchida reteaua wi-fi atunci cand se blocheaza?

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Intri la setari la wifi la mine pe 4.0.3 am sus in dreapta avansate dai daca nu pe butonul menu si iti apare acolo avansate si acolo alegi conectiune wifi todeauna.

| Gamerita a răspuns:

Depinde si ce tableta Allview ai... unele ai " non-stop " wi-fi, iar la altele trebuie sa te conectezi la o retea wirelles. uita-te la intructiuni, ca sigur ti-a dat atunci cand ti-ai cumparat-o. despre wi-fi gasesti pe la ultimele pagini. : )

| YoNoMember a răspuns:

Nu se poate...Atunci cand inchizi tableta se inchide tot! Daca ai drum pe la agentia de unde ai luat tableta intraba acolo dar cred ca nu se gaseste asa ceva.Mult noroc!