| ScandaL a întrebat:

Deci mi-am luat si eu Samsung GALAXY Mini si am o problema. Bag USB-ul in calculator si conectez si telefonul la cablu. Dar nu gasesc folderul in calculator. Cam care ar fi problema si solutia? Mersi.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate ca ar trebui sa instalezi softul si apoi sa bagi cablul si telefonul. Uite; http://www.samsung.com/......dDetail.do Aici gasesti instructiunile in format pdf si tot acolo la "software" gasesti programul. Spor la treaba!